W niedzielę (2 czerwca) Regionalny Ośrodek Kultury zaprosił mieszkańców gminy na piknik do nowego miejsca. Z okazji Dnia Dziecka przy Miejskim Ośrodku Sportu ROK przygotwał mnóstwo atrakcji. Jedną z nich było zwiedzanie tego nowego budynku.

28 maja do Zatora przyjedzie Tomasz Karolak!

W sobotę (18 maja) w Regionalnym Ośrodku Kultury w Zatorze koncert niesamowitego duetu!

Kto nie zna tego hitu? Znamy go chyba wszyscy! W najbliższą sobotę (27 kwietnia) będziemy mogli posłuchać go "na żywo" w Sali KOncertowej ROK Zator. Są jeszcze bielty!

Są jeszcze bilety na sobotni spektakl w Regionalnym Ośrodku Kultury! Ze znakomitą komedią "Sklep z facetami" do Zatora przyjeżdża teatr Old Timers Garage. 

Podczas 32 Finału WOŚP udało nam się zebrać 31 910.83 PLN. Nie jest to kwota ostateczna. Po przeliczeniu Fundacja doliczy do tego jeszcze waluty obce oraz e-skarbonkę.

W niedzielę 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co zaplanował zatorski sztab WOŚP?

W niedzielę po wieczornej mszy w zatorskim kościele zabrzmi muzyka!

W niedzielę (17 grudnia) przy Energylandii kolejna, duża impreza! Gospodynie i gospodarze z aż trzech powiatów raczyć nas będą świątecznymi przysmakami a na scenie zagra zespół Brathanki!

Przed nami największe wydarzenie tej zimy w Zatorze! W najbliższą niedzielę RMF będzie rozdawał choinki na zatorskim Rynku! Będzie okazja skosztować potraw z karpia, na scenie pojawi się Zatorska Orkiestra Dęta oraz zespół ENEJ!