Coraz lepsze wyniki polskich zawodników MTB cross country w formule olimpijskiej podczas Mistrzostw Europy. Zakończone właśnie zmagania o tytuły mistrzowskie, były najlepszymi w wykonaniu Polaków od zakończenia kariery przez Maję Włoszczowską.

W dniach od 7 do 12 maja 2024 roku na zbiorniku Tęczak należącym do Zatorskiego Towarzystwa Wędkarskiego odbyła się XVII CYPRINIADA DOLINY KARPIA. W zawodach wzięło udział 19 dwuosobowych drużyn.

Rodzinne Zawody Wędkarskie to jedna z najważniejszych imprez wędkarskich w naszym Towarzystwie.

Znakomity początek sezonu w wykonaniu Gabrieli Wojtyły. Zawodniczka zatorskiego klubu, w trzech ostatnich zagranicznych wyścigach wysokiej rangi UCI, każdorazowo staje na podium, także na tym najwyższym jego stopniu!

Rada Sołecka Rudz oraz Gmina Zator i Regionalny Ośrodek Kultury w Zatorze zapraszają na XXVI Bieg Konstytucji 3 Maja w Rudzach.

14 kwietnia na zbiorniku “Tęczak”  Zatorskie Towarzystwo Wędkarskie zorganizowało pierwsze w tym roku zawody wędkarskie.

Zawodniczka z Zatora zdobywa pełen komplet punktów za zwycięstwo w wyścigu zaliczanym do rangi C1 światowej federacji kolarskiej UCI.

Gabriela Wojtyła zdecydowanie zwycięża w kategorii elity kobiet a Nikola Gliniecka wygrywa wyścig juniorek.

Od listopada w ZSP Graboszyce, trwają regularne zajęcia sportowe pod hasłem „Trenuj z Gabrielą”. Organizowane przez UKS SOKÓŁ treningi, dedykowane są dla dzieci z klas 1-3 i 4-6, a ich celem jest przygotowanie uczestników do wielu dyscyplin sportowych.