UKS Sokół zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Powiatu Oświęcimskiego na pumptracku w Palczowicach.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gmin Doliny Karpia do udziału w I Amatorskim Pucharze Rowerowym na torze "Pumptrack" w Palczowicach.

Reprezentantka zatorskiego Sokoła nie kazała długo czekać swoim kibicom na kolejny sukces. W kolejnym zagranicznym starcie, melduje się na drugim miejscu podium. To kolejny dobry wynik Gabrieli Wojtyły i kolejne cenne punkty w światowym rankingu.

Kolejny znakomity wynik zawodniczki UKS SOKÓŁ Zator. Po wygranej podczas Pucharu Polski w Głuchołazach i drugim miejscu podczas kolejnej edycji zmagań pucharowych w Jastrzębiu Zdrój, Gabriela Wojtyła nie kazała czekać swoim kibicom na kolejny znakomity wynik.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie! Dziś (sobota, 9 września) na stadionie w Zatorze derby! Zatorzanka zagra ze Skawą Podolsze!

Od środy 12 lipca, w każdy poniedziałek, środę i piątek od godziny 10:00  do 12:00 UKS SOKÓŁ organizuje sportowe zajęcia dla wszystkich.

 W dniach od 15 do 18 czerwca 2023 r. na zbiorniku Tęczak odbyły się Mistrzostwa Zatorskiego Towarzystwa Wędkarskiego w wędkarstwie karpiowym.

Zatorskie Towarzystwo Wędkarskie wspólnie z Burmistrzem Miasta Zator zorganizowało na zbiorniku Tęczak zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka.

LKS Skawa Podolsze zapewniła sobie awans do KLASY A. Skawa jest na drugim miejscu w tabeli, a przed drużyną jeszcze trzy spotkania! Mało tego, napastnik Skawy Łukasz Porębski z 18 golami na koncie prowadzi w rywalizacji o tytuł najlepszego strzelca!

W dniach od 17 do 21 maja na łowisku Tęczak należącym do Zatorskiego Towarzystwa Wędkarskiego odbyła się już XVI Cypriniada Doliny Karpia.