Twórcy kanału "Fabryki w Polsce" odwiedzili zatorską firmę EUROWAFEL.

Energylandia została Laureatem Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy w kategorii Małopolski Pracodawca Wspierający Rozwój Pracowników.

Od 1 października 2022 r. trasa Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej SKA2 Kraków Główny – Podbory Skawińskie zostanie przedłużona do Zatora i Przeciszowa. Na linii kolejowej nr 94 Kraków – Przeciszów wreszcie zostaną przywrócone regularne połączenia pasażerskie. Od kilku lat czekają na to mieszkańcy sześciu gmin na terenie powiatu w wadowickiego i oświęcimskiego.

Dwa nowe paczkomaty pojawiły się w naszej gminie. Od niedawna z paczkomatu mogą korzystać mieszkańcy Rudz.

Rusza autobusowa linia Spytkowice – Smolice – Zator – Łowiczki –  Andrychów!

Browar Brokreacja rusza z budową swojego własnego zakładu produkcyjnego w Zatorze. Symboliczne otwarcie budowy nastąpiło 2 marca 2022 r. przy udziale przedstawicieli browaru i Burmistrza, Pana Mariusza Makucha.

Energylandia rekrutuje - Zostań specjalistą w największym Parku Rozrywki!

Stacje paliw w całej okolicy przeżywają oblężenie. Na niektórych wprowadzono nawet limity tankowania. Polacy robią zapasy, bo będzie drożej.

Dotarliśmy do najnowszych informacji dotyczących rozwoju Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze na 2022. Jak się okazuje, ogłoszona niedawno nowa 7 strefa Sweet Valley jest tylko jedną z trzech planowanych inwestycji na ten rok! Na portalach społecznościowych Energylandii niedawno pojawiła się informacja o  kole młyńskim Wonder Wheel. To wyjątkowa, 53 metrowa konstrukcja. Water Park zostanie powiększony o czwarty moduł Bamboo Bay z 16 nowymi zjeżdżalniami wodnymi. 

Gmina Zator dopłaci nawet 50% do wymiany starego pieca na nowy, ekologiczny. Nie może to byc jednak piec węglowy!